Sudėtis

Svarbi tinkamo tręšimo sąlyga yra ta, kad trąšose esančios medžiagos atitiktų nurodytas ant pakuotės, o jų turinys būtų tinkamas vietos sąlygoms. Yara trąšose (iki pat mažiausios trąšų granulės) visada rasite nurodytas maisto medžiagas, kruopščiai priderintas prie Lietuvos augimo sąlygų ir pasėlių. Bendradarbiaudami su žemės ūkio prekių rinkos lyderiais nuolat tobuliname savo asortimentą, kad mūsų gaminamos trąšos atitiktų ūkininkų norus ir reikalavimus. Tai darome jau daugiau nei 100 metų ir ketiname tęsti ateityje.

 

Granuliuotos trąšos – viskas vienoje granulėje

Visos Lietuvos rinkoje esančios Yara trąšos yra granuliuotos. Taip užtikriname, kad kiekvienoje granulėje yra visos maisto medžiagos ir kad jos tolygiai pasiskirsto dirbamame lauke. Granuliuotomis trąšomis taip pat užtikrinama kokybė ir labai gera sklaida. Kitaip tariant, pasirinkę Yara trąšas, gausite geriausią galimą produktą.

Kiekvienais metais Žemės ūkio tarnyboje ištiriama daug trąšų mėginių iš visos šalies. Tyrimų rezultatus galite rasti jų interneto svetainėje. Visoms mūsų trąšoms tiek gamybos proceso metu, tiek trąšas gabenant, taikoma griežta vidaus kokybės kontrolė, taip pat, kaip ir kitus rinkos dalyvius, mūsų trąšų kokybę reguliariai tikrina Žemės ūkio tarnyba. Didžiuojamės galėdami pareikšti, kad 99 % atvejų mūsų trąšų pakuočių turinys atitinka tai, kas nurodyta. Šiame versle tai gan unikalu, nes paprastai tiriant trąšų mėginius randamas 20–25% nuokrypis nuo to, kas nurodyta ant pakuotės. Dėl dažnos kontrolės mūsų trąšas naudojantys ūkininkai gali būti tikri, jog gauna tai, ką deklaruojame ant savo pakuočių.