4 punktų garantija

Pakitę vartotojų įpročiai bei pastaraisiais metais ypač klimato ir aplinkosaugos srityje sugriežtinti reikalavimai žemės ūkiui reiškia, kad renkantis trąšas tokie kriterijai kaip produkto sudėtis, tolygus pasiskleidimas, saugumas ir mažesnė žala aplinkai tampa labai svarbūs. Žemės ūkio veikla turi būti efektyvesnė, tvaresnė, skaidresnė.

Dėl šios priežasties Yara taiko 4 punktų garantiją savo produktams. 

Kas sudaro Yara 4 punktų garantiją?

1. Tolygus pasiskleidimas. Net 36m atstumu.

Vienas iš pagrindinių garantijos elementų yra užtikrinti, jog jūsų ūkis taps našesnis naudojant geriausią galimą trąšų produktą. Kokybiškas trąšas, kurios yra tinkamo granulių dydžio ir su reikiamai paskirstytomis maisto medžiagomis, galima tolygiai paskirstyti net dideliuose darbo plotuose. Kokybiškos trąšos taip pat geriau pasiskirsto dirbamuose laukuose, efektyviau išnaudojamas tręšimui skirtas laikas ir kyla mažiau bėdų su jomis dirbant. Tolygiai paskirsčius trąšas visi laukuose esantys augalai gauna tinkamą maisto medžiagų kiekį, o tai padidina našumą ir sumažina azoto nuostolių riziką aplink esantiems augalams.

Skaityti daugiau

2. Sudėtis. Lietuvos žemės ūkiui tinkantys produktai.

Svarbi tinkamo tręšimo sąlyga yra ta, kad trąšose esančios medžiagos atitiktų nurodytas ant pakuotės, o jų turinys būtų tinkamas vietos sąlygoms. Yara trąšose (iki pat mažiausios trąšų granulės) visada rasite nurodytas maisto medžiagas, kruopščiai priderintas prie Lietuvos augimo sąlygų ir pasėlių. Bendradarbiaudami su žemės ūkio prekių rinkos lyderiais nuolat tobuliname savo asortimentą, kad mūsų gaminamos trąšos atitiktų ūkininkų norus ir reikalavimus. Tai darome jau daugiau nei 100 metų ir ketiname tęsti ateityje.

Skaityti daugiau

3. Tvari aplinka. Produktai, mažiau kenkiantys aplinkai.

Aplinkosaugos tema yra neatsiejama nuo mūsų kompanijos. Svarbiausi Yara klausimai - tai energijos efektyvumas ir anglies pėdsakas gamybos procese, pagalbinių priemonių geresniam trąšų naudojimui vystymas, o artimiausiais metais dėmesio centre atsidurs ir aplinkai draugiškas gamybos procesas.

Skaityti daugiau

4. Saugumas. Saugūs produktai - saugūs ūkininkai.

Yara jau seniai siekia užtikrinti, kad visi ūkininkai jaustųsi saugūs ir esantys gerose rankose naudodami Yara trąšas. Dėl to Yara prisiima atsakomybę už trąšas nuo pat gamybos proceso iki rekomendacijų tinkamam produkto naudojimui pateikimo.

Skaityti daugiau