Yara Privatumo politika


Ši Yara privatumo politika ("Privatumo politika") taikoma asmeninei informacijai, kuri yra renkama ir naudojama UAB Yara Lietuva, Senasis Ukmergės kel.4, Užubaliai, LT-14302 Vilnius ("Mes"), kai jūs naudojatės šiuo tinklalapiu ("Tinklalapis") arba kitaip sąveikaujate su mumis kaip yra aprašyta žemiau.

UAB Yara Lietuva valdo Tinklalapį ir yra teisėta jūsų asmeninės informacijos valdytoja, kuomet jūs naudojatės Tinklalapiu.

Ši Privatumo politika paaiškina, kaip Yara renka, naudoja ir atskleidžia asmeninę informaciją apie jus, kai jūs naudojatės Tinklalapiu arba kitaip sąveikaujate su mumis kaip yra aprašyta žemiau. Tokiu atveju, jeigu mes sąveikaujame su jumis tokiais būdais, kokie yra nenurodyti žemiau, mes pateiksime jums informaciją, kaip naudojame jūsų asmeninius duomenis būtent tos specifinės interakcijos metu. Jeigu turite papildomų klausimų, prašome susiekti nurodytu el.pašto adresu: edgaras.bacenas@yara.com

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie tai, kaip Yara apdoroja asmeninę informaciją apie jus, prašome susipažinti su viešai prieinama direktyva Yara's Data Privacy Directive for Customer, Supplier and Business Partner Data, kuri yra viena iš Yara korporatyvinių taisyklių sudedamųjų dalių.

1. Kaip ir kada mes renkame asmeninę informaciją apie jus

Mes renkame asmeninę informaciją apie jus, kai jūs naudojatės Tinklalapiu arba kitaip sąveikaujate su mumis. Mes gauname informaciją apie jus iš žemiau nurodytų šaltinių, priklausomai nuo to, kaip jūs sąveikaujate su mumis:

 • Iš mūsų tinklalapių ir mobiliųjų aplikacijų: jūs galite apsilankyti svetainėje, neatskleisdamas, kas esate ir nepateikdamas apie save jokios informacijos. Kai jūs lankotės Tinklalapyje arba kitaip sąveikaujate su mumis internetinėje erdvėje, mes renkame informaciją apie jūsų kompiuterį ir jūsų naudojimąsi mūsų tinklalapiu ir mobiliosiomis aplikacijomis slapukų pagalba. Mes naudojamės šia informacija tam, jog nustatytumėme naudojimosi Tinklalapiu lygį ir tokiu būdu pagerintume savo svetainės turinį. Mes taip pat renkame asmeninę informaciją apie jus, kai jūs naudojatės mūsų mobiliosiomis aplikacijomis ar susisiekiate su mumis per mūsų tinklalapį ar mobiliąsias aplikacijas, pavyzdžiui, klientų aptarnavimo klausimais. Prašome peržiūrėti skyrių apie Slapukus ir panašaus pobūdžio technologijas, esantį žemiau šioje Privatumo politikoje. 

 • Tiesiogiai iš jūsų: Mes renkame asmeninę informaciją apie jus tiesiogiai iš jūsų, kai jūs sąveikaujate su mumis ir patys pasirenkate pateikti tam tikrą informaciją apie save, pavyzdžiui: kai užregistruojate savo profilį mūsų tinklalapyje, užsiprenumeruojate mūsų naujienlaiškį, prisijungiate prie vieno iš mūsų tinklalapių ar mobiliųjų aplikacijų, užpildote vieną iš mūsų formų, esančių skaitmeninėje erdvėje, padarote pirkimą ar užsakymą, įkeliate informaciją į vieną iš mūsų portal.


Mes taip pat galime rinkti asmeninę informaciją apie jus, kai gauname iš jūsų užklausos formą (pavyzdžiui, susijusią su klientų aptarnavimu) ir, kai vykdome jūsų užsakymą. Atkreipkite dėmesį, jog teisiškai iš mūsų yra reikalaujama apdoroti tam tikrą informaciją (pavyzdžiui dėl tam tikrų pirkimų) ir kartais mes privalome paprašyti jūsų pateikti tam tikrą informaciją, kad galėtumėme sudaryti su jumis kontraktą.


Tam tikrais atvejais mes atliekame internetines apklausas, kad geriau suprastumėme mūsų lankytojų poreikius ir pageidavimus. Prieš pateikdami jums internetinę apklausos formą, mes informuosime jus apie tai, kaip bus naudojama asmeninė informacija apie jus. Dalyvavimas internetinėje apklausos anketoje yra savanoriškas ir jūs galite pasirinkti, ar norite dalyvauti ir duoti sutikimą dėl tolimesnio jūsų apklausos anketos duomenų apdorojimo. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą susisiekdami su mumis adresu: privacy.global@yara.com

 • Iš kitų mūsų grupės kompanijų, platintojų, verslo partnerių ir kitų trečiųjų:

Kai jūs įsigijate iš mūsų produktų, mes galime surinkti asmeninę informaciją apie jus, susijusią su jūsų užsakymu tam, jog įvykdytumėme sandorį. Jūsų prašymu, mes taip pat galime įkelti informaciją iš mūsų platintojų, verslo partnerių ar kitų trečiųjų šalių.

 • Iš jūsų įrangos: Jeigu jūs užsiregistravote naudotis mūsų paslaugomis, kurios leidžia jums įkelti informaciją iš jūsų prietaiso į vieną iš mūsų portalų, mes surinksime informaciją iš jūsų įrangos ar prietaiso. Mes taip pat galime gauti informaciją apie jūsų lokaciją iš jūsų išmaniojo telefono ar kito geografinės vietovės padėtį nustatančio prietaiso, su sąlygą, kad įranga yra susieta su jūsų atsisiųsta mobiliąja aplikacija arba vartotojo profiliu, kurį užregistravote pas mus.

2. Informacijos ir duomenų, kuriuos renkame tipai

Kai jūs naudojatės Tinklalapiu, mes renkame asmeninę informaciją apie jus ir jūsų įrenginį kiek leidžia įstatymai. Asmeninė informacija yra informacija arba atskirų informacijos vienetų darinys, kurie gali būti naudojami jus atpažinti. Priklausomai nuo paslaugų, kuriomis naudojatės ir, kaip jūs naudojatės Tinklalapiu, mes galime surinkti šių tipų informaciją:

 • Kontaktinė informacija tokia kaip jūsų vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, kurią jūs pateikėte, kai jūs susikūrėte savo profilį arba užpildėte vieną iš mūsų internetinių formų. Ši informacija leidžia mums jus identifikuoti ir komunikuoti su jumis;
 • Informacija apie verslą, kuri leidžia optimizuoti jūsų verslo veiklą, jeigu jūs turite užregistravęs vartotojo paskyrą. Tuo apimant, bet neapsiribojant informaciją, susijusią su vardu, pavarde, lokacija, jūsų verslo dydžiu ir kita, su jūsų verslu susijusia informacija, kuri jums bus priskirta tik tuo atveju, jeigu jūs turite užregistravęs vartotojo paskyrą.
 • Informacija, susijusi su santykiais, kuri leidžia mums suprasti, kas jūs esate ir ko jūsnorite, kad galėtumėme pasiūlyti jums mūsų produktus, technologijas ir paslaugas, kurios galėtų jus sudominti. Tokia informacija pavyzdžiui gali būti: nuosavybė, su verslu susijusi informacija, jūsų lokacinė vieta ar kita demografinė informacija, kiek leidžia įstatymai. Mes renkame šią informaciją tuo metu, kai jūs sąveikaujate su mumis ar turite užregistravęs vartotojo apaskyrą;
 • Informacija įdarbinimui, padedanti mums nustatyti jūsų tinkamumą darbui, į kurį jūs pateikėte savo kandidatūrą, tokia kaip pagrindinė kontaktinė informacija, CV, informacija apie jūsų išsilavinimą, kompetencijas ir įgūdžius, karjerą, darbo patirtį bei kitą informaciją tokią, kaip nuotrauka, socialinio draudimo numeris, darbo pažymėjimai, darbo istorija, atsiliepimai ir kita svarbi papildoma informacija.
 • Informacija apie sandorį – kaip jūs bendraujate su mumis, mūsų platintojais, verslo partneriais, įskaitant pirkimus, užklausas ir sąskaitas;
 • Finansinė informacija yra reikalinga tik tam, kad būtų užbaigtas pardavimas;
 • Informacija apie įrenginius ir analizė, tokia kaip informacija apie kompiuterius, telefonus ar kitus įrenginius, kuriais naudojantis jūs apsilankėte Tinklalapyje, priklausomai nuo jūsų pateiktų sutikimų. Mes galime susieti informaciją, kurią surinkome iš skirtingų jūsų naudojamų įrenginių, kuri gali padėti mums pateikti tinkamas paslaugas visuose jūsų naudojamuose įrenginiuose.  Pavyzdžiui, tai gali būti jūsų IP adresas, operacinė sistema, aparatinės įrangos versija, įrenginio nustatymai, įrenginių identifikatoriai. Mes taip pat galime rinkti ryšio informaciją tokią kaip jūsų mobiliojo operatoriaus pavadinimas ar ISP, mobiliųjų reklamų ID, naršyklės tipas, kalba, lokacija, laiko zona, data ir laikas, kuomet apsilankėte Tinklalapyje. Mes taip pat galime rinkti informaciją apie jūsų elgesį Tinklalapyje, pavyzdžiui kiek laiko jūs praleidote jame, ko ieškojote, ar dalinotės turiniu;
 • Prietaisų informacija, kuri yra sugeneruota, surinkta ar laikoma jūsų prietaise (programinėje ar aparatinėje įrangose) ar preitaisosusijusio su jūsų įranga, įskaitant, bet neapsiribojant jūsų įrangos lokacija.

3. Kaip Yara naudoja asmeninę informaciją apie jus

Mes naudojame asmeninę informaciją apie jus žemiau nurodytiems tikslams:

 • Klientų aptarnavimui: tam, kad pasiūlytumėme jums produktus, technologijas, paslaugas, kurių jūs pageidavote ir kitas paslaugas, susijusias su jūsų užsakymu, pavyzdžiui produktų pristatymu, rekomendacijomis ir naudojimu. Įskaitant, bet neapsiribojant aktyviu ataskaitų ir rekomendacijų teikimu, sugeneruotu remiantis informacija, kurią jūs pateikėte Yarai ir, kurios yra ypač svarbios jūsų verslui siekiant pagerinti klientų produktyvumą, kokybę ir pelningumą;
 • Produktų ir klientų priežiūrai: tam, jog galėtumėme padėti klientams, pristatyti naujoves, produktų gerinimo programas, nustatyti ir ištaisyti klaidas, užtikrinti produktų naudojimo saugumą;
 • Marketingui ir komunikacijai: tam, jog galėtumėme komunikuoti su jumis, pateikti jums informaciją apie Yara produktus, technologijas, paslaugas, įskaitant vartotojo profilio sukūrimą, kuris bus naudojamas siųsti marketingo pasiūlymams, naujienlaiškiams, informacijai apie produktus, kompanijos žurnalams, katalogams, pranešimams, kvietimams į renginius, t.t., kurie, mūsų nuomone, gali būti jums įdomūs. Kai to reikalauja galiojantys teisės aktai, mes turime gauti jūsų sutikimą tokiems marketingo veiksmams. Jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti rinkodaros turinio informacijos, pateikiamos elektroniniu paštu, sekdami instrukcijas rinkodaros turinio elektroninėse žinutėse arba susisiekdami su mumis adresu privacy.global@yara.com.
 • Darbuotojų paieškai: atliekant naujų Yara darbuotojų paiešką, jeigu jūs išsiuntėte savo kandidatūrą per yara.com tinklalapį arba kitokiu būdu užpildėte darbo kandidatūros paraišką per mus. Mes naudojame informaciją, kurią jūs pateikėte darbo paraiškos anketoje tam, jog įvertintume jūsų tinkamumą darbo pozicijai, į kurią kandidatavote.
 • Apklausoms ir reklaminiams renginiams: administruoti apklausas, lojalumo programas ar kitus reklaminius renginius;
 • Vykdant kasdienes darbo užduotis: administruojant tinklalapius ir paslaugas, prižiūrint  sutartis, atliekant analizes, išvengiant sukčiavimo prevencijų, rengiant ataskaitas ir teisinius aktus.

4. Kokiu teisiniu pagrindu remiasi Yara, apdorodama asmeninę informaciją apie jus?

 • Tam tikrais atvejais mes apdorojame informaciją apie jus, kai mums reikia užbaigti kontraktą su jumis (pavyzdžiui, klientų aptarnavimo ar sąskaitos siuntimo tikslais) arba tuomet, kai to reikalauja įstatymas (pavyzdžiui, laikytis įrašų registravimo prievolių). 
 • Mes taip pat apdorojame informaciją apie jus dėl savo teisėtų interesų ir, kai šie interesai nepažeidžia jūsų teisių į duomenų saugumą. Mūsų teisėti interesai dažniausiai yra susiję su produktų, technologijų, paslaugų gerinimu tam, jog padidintume klientų pasitenkinimą ir užtikrintumėme jūsų poreikius atitinkančius produktus ir paslaugas.
 • Tam tikrais atvejais mes apdorojame informaciją apie jus su jūsų sutikimu (pavyzdžiui, kai jūs sutinkate gauti naujienlaiškius ar rinkodaros turinio informaciją iš mūsų). Tokiais atvejais jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikima, susisiekdami su mumis el.pašto adresu privacy.global@yara.com. Patvirtinimo atšaukimas neturi įtakos duomenų tvarkymo teisėtumui, kuris įvyko sutikus prieš atšaukimą.

5. Kodėl Yara atskleidžia informaciją apie jus

Mes neparduodame asmeninės informacijos apie jus marketingo kompanijoms. Mes galime pasidalinti asmenine informacija apie jus kaip nurodyta žemiau:

 • Su jūsų sutikimu mes galime pasidalinti asmenine informacija apie jus su mūsų apgalvotai pasirinktais partneriais;
 • Su tręčiųjų šalių paslaugų tiekėjais, kurie yra atsakingi už Yara verslo operacijas arba veiksmus Yara vardu ir mūsų duomenų apdorotojais, kurių tinkslai yra nurodyti šioje Privatumo politikoje;
 • Su kitomis Yara grupės įmonėmis, kai to reikia norint patenkinti jūsų prašymą, įvertinti jūsų darbo paraišką įdarbinimo tikslais arba sudaryti darbo sutartį su jumis arba kitomis aplinkybėmis, kai dalijimasis informacija yra būtinas norint patenkinti jūsų užklausą arba atliekant analizę ir tyrimą, kai toks atskleidimas yra būtinas norint pasiekti mūsų teisėtą interesą gerinti mūsų produktus, technologijas ir paslaugas.
 • Su potencialiais pirkėjais ar pardavėjais, kai mes parduodame ar perkame bet kokį verslą ar turtą;
 • Tam, jog apsaugotume ir apgintumėme Yara (įskaitant visų galiojančių terminų ir sąlygų vykdymą); arba
 • Dėl teisinių priežasčių valdžios institucijoms ar vyriausybėms, kai to reikalauja įstatymai, įstatymų reguliavimas, teisminis procesas ar vyriausybės reikalavimas.

Mes taip pat galime pasidalinti surinktais duomenimis su mūsų verslo partneriais ir kitomis Yara grupės kompanijomis dėl daugybės skirtingų tikslų, pavyzdžiui: pagerinti mūsų rekomendacijas jūsų verslui, Tinklalapio plėtojimui, įrangos vystymui, sistemos administravimui, statistiniams duomenis, tyrimams, analizėms.

Jeigu jūs nenorite mums pateikti asmeninės informacijos apie save, mes negalėsime jums suteikti informacijos apie produktus ir paslaugas pagal jūsų užklausą, informuoti jus apie kitus Yara produktus ir paslaugas.

6. Slapukai ir panašaus pobūdžio technologijos

Kai jūs naudojatės mūsų tinklalapiu arba mūsų mobiliosiomis aplikacijomis, mes renkame tam tikrą informaciją apie jus slapukų ir analitinių naršyklės įrankių pagalba. Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi jūsų įrenginyje, kai jūs lankotės kokiame nors tinklalapyje. Kai jūs pirmą kartą apsilankote kokiame nors tinklalapyje, slapukų failas yra nusiunčiamas į jūsų įrenginį, kuris atpažįsta jūsų naršyklę.

Kai kurie iš mūsų naudojamų slapukai yra būtini sklandžiam Tinklalapio veikimui užtikrinti. Kiti mūsų naudojami slapukai yra tam, jog padarytų jūsų apsilankymą tinklalapyje naudingesniu ir labiau asmenišku. Pavyzdžiui, žinodami valstybę, iš kurios jūs bandote patekti į mūsų svetainę, mes jums galime pasiūlyti būtent tos valstybės vietinį Yara tinklalapį. Pakeisdami savo naršyklės nustatymus, jūs galite užkirsti kelią slapukų prieigai ir saugojimui jūsų įrenginyje. Vis dėlto, atkreipkite dėmesį, jog atjungus slapukus, jūs negalėsi naudotis tam tikromis paslaugomis, esančiomis Tinklalapyje.

Jeigu jūsų įrenginys, kuris palaiko vietos nustatymo funkciją, leidžia rinkti informaciją apie dabartinę jūsų vietovę, mes šią informaciją surinksime automatiškai. Ši privatumo politika reglamentuoja, kaip mes naudojame šią informaciją, kai susiejame ją su asmenine informacija apie jus. Mes taip pat naudojame slapukus jūsų  vartotojo autentifikavimo tikslais tam, jog galėtume leisti jums prisijungti, kai jūs nuspręsite tai padaryti.

7. Jūsų galimybės rinktis

Mes jums suteikiame galimybę pasirinkti, kaip mes komunikuosime su jumis.

 • Komunikacija el.paštu: Jūs galite atsisakyti rinkodaros turinio informacijos gavimo iš Yara sekdami instrukcijas, pateiktas tokio tipo elektroninėse žinutėse arba susisiekdami su mumis privacy.global@yara.com

Prašome atkreipti dėmesį, kad mes įvykdysime jūsų pageidimą nebegauti rinkodaros turinio informacinių pranešimų iš Yara. Tačiau mes galime jums siųsti pranešimus, susijusius su paslaugomis, pavyzdžiui: patvirtinantį pranešimą apie užsakymą, padarytą internetu. Ir mes taip pat galime saugoti šią informaciją, pavyzdžiui tam, jog  patenkintume klientų prašymus ir išsiųstumėme konkrečias žinutes.

Prašome taip pat atkreipti dėmesį, kad pasikeisdami jūsų mobiliojo įrenginio privatumo ir saugos nustatymus, jūs galite kontroliuoti, kaip jūsų mobilusis įrenginys dalinasi jūsų vietos informacija su Yara ir, taip pat, kaip tai daro jūsų mobiliojo įrenginio naršyklės slapukai ir su tuo susijusios technologijos. Norėdami pakeisti nustatymus, prašome remtis jūsų mobiliojo operatoriaus arba jūsų mobiliojo įrenginio gamintojo instrukcijomis.

8. Jūsų teisės

Jūs turite teisę prašyti prieigos prie Yara laikomos  asmeninės informacijos apie jus, šios informacijos taisymo, apribojimo ir ištrynimo ir gauti savo asmens duomenų kopiją struktūrizuotame mašininio skaitymo formate. Jeigu turite savo vartotojo paskyrą, jūs bet kuriuo metu galite atnaujinti, ištaisyti ar ištrinti informaciją, kurią pateikėte mums, naudodamiesi Tinklalapiu. Prašymai dėl asmens duomenų tvarkymo ir prieigos prie jų turi būti adresuojami žemiau pateiktiems kontaktams.

Jūs taip pat turite teisę prieštarauti tam tikram duomenų apdorojimui ir atšaukti savo sutikimą dėl duomenų apdorojimo. Jūs taip pat turite teisę prieštarauti, kai apdorojame jūsų duomenis  turėdami teisėtą interesą tai daryti (kaip paaiškinta aukščiau). Kai kuriose situacijose šios teisės gali būti ribotos, pavyzdžiui, kai galime įrodyti, jog turime teisinį reikalavimą apdoroti jūsų duomenis.

Kai mes reikalaujame, kad asmens duomenys atitiktų teisinius ar sutartyje nurodytus įsipareigojimus, tuomet tokių duomenų pateikimas yra privalomas: jei šie duomenys nėra pateikiami, mes negalime tvarkyti reikalų, susijusių su sutartimi ar įvykdyti savo įsipareigojimų. Visais kitais atvejais jūs neprivalote pateikti asmeninės informacijos apie save.

Your personal data will be retained for the length of any contractual relationship you have with us, and, to the extent permitted, after the end of that relationship for as long as necessary to perform the services set out in this notice.

Asmeniniai duomenys apie jus bus saugomi tol, kol jūs turėsite sutarčių su mumis ir pasibaigus šių sutarčių galiojimui tol, kol reikės užtikrinti šiame pranešime nurodytų paslaugų atlikimą. Jūs galite bet kuriuo metu išsiųsti mums užklausą dėl jūsų asmeninės paskyros ištrynimo adresu  data protection@yara.com to.

9. Informacijos saugumas

Yara yra suinteresuota jūsų saugumu bei įsipareigoja saugoti asmeninę informaciją apie jus. Mes esame įdiegę tinkamą techniką, fizines ir organizacines priemonės tam, jog apsaugotume asmeninius jūsų duomenis nuo praradimo, netinkamo jų naudojimo ar pakeitimo. Prieiga prie asmeninių duomenų yra ribojama tiems, kurie turi verslo ketinimų.

10. Asmeninių duomenų perdavimas kitoms valstybėms 

Asmeninių duomenų perdavimas trečiosioms šalims, esančioms už EEA ribų neužtikrina tinkamo duomenų saugumo, todėl tai gali būti padaryta tik tuomet,  kai yra pateikiamos tinkamos apsaugos priemonės, pavyzdžiui, Binding Corporate Rules, įeinančios į EU Standard Contractual Clauses arba, jeigu duomenis gaunanti šalis turi  sertifikatą, patvirtinantį, kad ji laikosi EU-US Privatumo skydo principų.

Kai atskleidžiame asmeninę informaciją apie jus kitoms šalims, kaip nurodyta šio Privatumo politikos 5-ajame punkte, mums kartais reikia perduoti asmeninę informaciją apie jus valstybėms, esančioms už EEA ribų tam, jog įgyvendintumėme tikslus, nurodytus 5-ajame punkte. Pavyzdžiui, mes galime naudoti JAV įsteigtą antrinį procesorių, kuris padės mums gauti jūsų užklausą, užpildytą elektroniniu būdu. Toks duomenų perdavimas įvyks tik tuo atveju, jei bus užtikrintos atitinkamos apsaugos priemonės, aprašytos aukščiau.

Jeigu turite klausimų, susijusių su prieš tai išdėstyta informacija, prašome susisiekti su mumis žemiau nurodytais būdais.

Yara gali perduoti surinktus duomenis trečiosioms šalims (vietinėms ir/arba užsienio) šiems tikslams i) gerinti ir plėtoti Tinklalapį arba bet kokią įrangą, susijusią su juo ir ii) užtikrinti tinkamą ir sklandų Tinklalapio ir įrangos veikimą.

11. Trečiųjų šalių Privatumo politika

Ši Privatumo politika galioja asmeninių duomenų, surinktų ir naudojamų Yara kompanijos. Kiti tinklalapiai, kurie gali būti prieinami per Tinklalapį, turi savo privatumo politiką ir jos taikymo principus. Nepriklausomi mūsų platintojai, tiekėjai ir verslo partneriai taip pat turi savo privatumo politiką ir jos taikymo principus. Prieš pateikiant asmeninę informaciją apie save, pasinaudojant specialiais pasiūlymais arba reklaminiais skelbimais, mes siūlome jums susipažinti su trečiųjų šalių privatumo politika. Nepaisant to, jog mūsų puslapyje yra pateiktos nuorodos į tinklalapius, kuriuose yra dalinamasi informacija apie mūsų žinias ir, kurie gerbia asmenų privatumą, mes neprisiimame atsakomybės už tręčiųjų šalių svetainėse esantį turinį, jų privatumo politiką ir jos taikymo principus.

12. Privatumo politikos pakeitimai ir šalinimas

Mes iš anksto paskelbsime atskirą pranešimą Tinklalapyje arba kitaip jus informuosime apie esminius šios Privatumo politikos pokyčius arba pokyčius, kurie gali būti svarbūs jums ar gali turėti įtaką jūsų teisėms.

Jeigu jūs nesutinkate su Tinklalapio Privatumo politikos pakeitimas, jūs privalote nustoti naudotis Tinklalapiu ir išsiųsti užklausą į Yara dėl jūsų vartotojo paskyros uždarymo. Užklausą prašome siųsti į privacy.global@yara.com arba per portalą, kuriame susikūrėte savo vartotojo paskyrą.

13. Jurisdikcija ir taikytina teisė

Ši Privatumo politika, išskyrus privalomus vietus įstatymus, turi būti yra aiškinama ir reguliuojama pagal Norvegijos įstatymus bei priklausyti Norvegijos teismų jurisdikcijai.

14. Kontaktai

Prašome susisiekti su mumis, jeigu jūs turite kokių nors klausimų ar komentarų, susijusių su šia Privatumo politika ar jos taikymu. Su mumis galite susisiekti el.pašto adresu dataprivacy@yara.com arba paštu, siunčiant savo užklausą Yara atstovybei Lietuvoje adresu:

Yara Lietuva
Senasis Ukmergės kel.4
Užubaliai, LT-14302, Vilnius
+370 612 22 862

Dėl neišspręstų  problemų, jūs turite teisę pateikti savo skundą atitinkamas kompetencijas turinčiai institucijai, kuri galės išspręsti šias problemas pagal galiojančius teisės aktus arba viešai prieinamą Yara duomenų saugumo direktyvą Yara's Data Privacy Directive for Customer, Supplier and Business Partner Data.

Galioja nuo: 30.4.2018 / Paskutinį kartą atnaujinta: 11.4.2018