YaraVita

YaraVita

Yara Vita®  - specialios paskirties trąšų produktų asortimentas, aprūpinantis dirvožemį mikro maisto medžiagomis per fertigacines sistemas, tręšiant per lapus.

YaraVita lapų trąšos yra sukurtos ir pritaikytos tręšimui per lapus arba vaisių purškimui, todėl pasižymi greitu poveikiu ir labai efektyviai atstato maisto medžiagų trūkumą. Kiekvienas YaraVita trąšų produktas yra pagamintas naudojant aukštos kokybės kompleksines trąšas bei maisto medžiagų derinius, kartu su papildomais priedais, pavyzdžiui, drėkinimo elementais, sukibimą-sulipimą reguliuojančiai priedais ir absorbciją gerinančiomis priemonėmis, padeda sureguliuoti, pagerinti ir padidinti trąšų poveikį.

 

Produktas 

 

P2O5

K2O

MgO

SO3

CaO

B

Cu

Mn

Mo

Zn

YaraVita BRASSITREL PRO

69     118   123 60   71 5  

YaraVita BRASSITREL BIO

75     25 72,5   60   15 2  

YaraVita GRAMITREL

64      116        50 150     80

YaraVita CEREIS

65     258        50  150    50

YaraVita KOMBIPHOS

   440  90  66,4          0,7    0,34

YaraVita STARPHOS CMZ

  200           10 45   45

YaraVita ZEATREL

  440 75 67              46

YaraVita MANCOZIN

              110 330   84

YaraVita UNIVERSAL BIO

100 40 70        0,2  1  1,3 0,03  0,7

YaraVita THIOTRAC 300

152        750            

YaraVita BORTRAC 150

             150    10    5

YaraVita COPTRAC

               500      

YaraVita MANTRAC PRO

                500    

YaraVita ZINTRAC 700

                     700

Savybės

Lengva naudoti

Lengva naudoti

Labai tikslių formulių Yara Vita® trąšų produktai yra specialios paskirties ir pritaikyti pasirinktam tręšimo metodui.

Yar’os produktus kuriantys chemikai pasirenka koformuliantus, kurie dar labiau palengvina trąšų panaudojimą, nes:

  • pagerina stabilumą (tirpumą), prailgina galiojimo trukmę, sumažina įrenginių užsikimšimo riziką ir taupo laiką; 
  • aukščiausios kokybės talpa-maišytuvas suteikia daugiau galimybių naudoti trąšas kartu su kitais suderintais produktais ir integruoti augalų apsaugos programas. (www.tankmix.com ir TankmixIT app); 
  • geresnis ‘takumas’, todėl talpos turinys greičiau išbėga ir lengviau būna išplauti.

Kokybiška sudėtis

Kokybiški chelatai

Aukštos kokybės chelatai iš Yara Vita® trąšų produktų asortimento idealiai tinka tręšimui, naudojant fertigacines sistemas ir hidroponiniu būdu auginamiems augalams. Jie yra suderinti taip, kad maitinimo tirpale kuo mažiau sąveikautų su kitais mitybos elementais, todėl nesukelia problemų, susijusių nei su dirvožemio, nei su vandens pH. Tai reiškia, kad pasėliai bus maksimaliai aprūpinti visomis reikalingomis maisto medžiagomis.

Naudinga sėkloms

Naudinga sėkloms

Yara Vita®  produktuose esančios maisto medžiagos tolygiai ir saugiai padengia sėklos paviršių ir užtikrina greitą ir energingą pasėlių sudygimą bei įsitvirtinimą, paskatina sveiką augalo vystymąsi ankstyvajame augimo tarpsnyje. Be to, augalo šaknys ir besiformuojantys lapai būna sveikesni, mažiau jautrūs vėsiam klimatui ar šalnoms, mažiau pažeidžiami ir atsparesni kitokio pobūdžio aplinkos stresams. Tokiu būdu, augalų augintojams suteikiamas patikimas pagrindas nuosekliai siekti optimalaus derlingumo.

Efektyvu

YaraVita efektyvu

Mes tiriame ir pagrindžiame Yara Vita® trąšų produktų efektyvumą bei veiksmingumą mūsų tyrimų ir plėtros centro šiltnamiuose. Sėkmingai praėjęs saugos ir efektyvumo testus, trąšų produktas išbandomas nepriklausomuose komerciniuose lauko bandymuose, kuriuos praveda tikslinių rinkų atstovai, siekiant užtikrinti, kad pasėlių augintojai, panaudoję šias trąšas, gautų pelną ir komercinę naudą. Mes turime išsamią YaraVita trąšų produktų bandymų rezultatų duomenų bazę, kurioje galite rasti duomenis, patvirtinančius trąšų produktų efektyvumą bei veiksmingumą įvairių rūšių pasėliams bei augalams, gautus iš rinkų visame pasaulyje. Griežtos mūsų kontrolės prodcedūros užtikrina, kad visi mūsų trąšų įmonėse pagaminti trąšų produktai atitiktų trąšoms keliamų reikalavimų specifikaciją. Mes artimai bendradarbiaujame su mūsų žaliavų tiekėjais, nuolat tikriname ir kontroliuojame žaliavų kokybę. Kas parašyta etiketėje – atitinka produkto pakuotės turinį. Visos trąšų produktų partijos yra ženklinamos savitu kodu, pagal kurį galima atsekti visą reikalingą, svarbią informaciją.

Saugu

YaraVita saugu

Daugeliu atvejų pasėliai Yara Vita® trąšomis yra tręšiami tiesiogiai, taigi, svarbiausia - pasėlių saugumas. Visi trąšų produktai yra nuodugniai tikrinami mūsų tyrimų bei plėtros centro šiltnamiuose ir tai reiškia, kad mes garantuojame pasėlių saugumą su sąlyga, jei trąšų produktas yra naudojamas laikantis etiketėje nurodytų rekomendacijų. Be to, visos trąšų produktų gamybai naudojamos žaliavos, dar prieš joms patenkant į gamybą, yra tiriamos dėl sunkiųjų metalų kiekio jose, todėl galime užtikrinti, kad pasėliai nebus užteršti.

Yara Vita® trąšų produktų gamyba atitinka pačių griežčiausių pasaulyje trąšų gamybos standartų reikalavimus. Nuo 1994-jų, YaraVita trąšų produktų gamybos įmonės buvo seertifikuotos pagal ISO 9001 standartų reikalavimus, kurie apima visus, su trąšų produktų gamyba susijusius, aspektus: sukūrimą, gamybą ir paramą bei konsultacijas praktiniam panaudojimui.