Yara misija

Mūsų misija yra paprasta, tačiau ambicinga: aprūpinti planetos gyventojus maisto ištekliais ir apsaugoti aplinką.

Yara kompetencija, produkcija ir sprendimai ne tik didina ūkininkų, platintojų ir pramonės įmonių verslo pelningumą ir atsakingumą, bet ir tausoja gamtos išteklius, maisto produktus ir gamtą. Yara vykdo savo veiklą 60-yje pasaulio valstybių, o joje dirba apie 17 000 darbuotojų.

Yara pasauliniu mastu

Yara globaliu mastu

Yara žinios, produktai ir sprendimai atsakingai skatina ūkininkų, distributorių bei pramonės klientų verslo plėtrą, siekiant pelningumo, tuo pačiu, tausojant ir apsaugant gamtinius žemės išteklius, maistą ir aplinką.

Skaitykite plačiau

Tvarumas

Tvarumas

Yara pateikia sprendimus tvaraus žemės ūkio ir aplinkosaugos palaikymui. Esame pasaulyje pirmaujanti kompanija, aktyviai sprendžianti pasaulines problemas. Mūsų požiūris būti atsakingais ir įnešti savo indėlį į nuoseklų, tvarų ekonomikos augimą paskatino kurti teigiamą poveikį.

Skaitykite išsamiau

Mūsų veiklos geografija

Mūsų veiklos geografija

Yara yra gerai žinoma tarptautinė kompanija, kurios gamybinė, prekybinė, paslaugų, mokslinių tyrimų ir konsultacinė veikla yra išvystyta Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje, Afrikoje ir Azijoje.

Skaitykite plačiau

Karjera

Karjera

Yara auga ir plečiasi, bei ketina plėstis ir ateityje. Ši didelė, pasaulinio masto kompanija pritraukia daug talentingų žmonių iš viso pasaulio. Tapkite Yara komandos dalimi!

Skaitykite plačiau