Kodėl verta pas mus dirbti?


Prisidėk prie pokyčių

Klimato kaita daro įtaką mūsų gyvenimui. Žmonių populiacija nuolat auga. Tuo tarpu Yara yra pasiruošusi susidoroti su šiomis pasaulinėmis problemomis: išteklių ir maisto trūkumu, aplinkos kaita.

Tobulėk pats ir padėk tobulėti kitiems

Mūsų sėkmę nulemia mūsų komandos žinios. Yara kompanijoje tavo kolegos yra savo srities profesionalai, visuomet pasiruošę pasidalinti patirtimi. Čia kiekvienas individas įneša savo kompetencijų indėlį. Yara investuoja į darbuotojų tobulėjimą, nes nori, kad jų potencialas augtų ir tokiu būdu jie galėtų dar daugiau padėti kitiems.

Būk tarptautinės bendruomenės dalimi

Yara kompanijoje darbuotojai iš viso pasaulio dirba tam, jog pasiektų bendrus tikslus drauge. Mes skatiname perspektyvas ir užtvirtiname bendradarbiavimą pagarba bei padėka. Mūsų tempas ir iššūkiai gali būti sudėtingi, tačiau Yara darbinė atmosfera yra šilta ir draugiška.

Auk drauge su mumis

Nuo pradžios Norvegijoje, Yara išaugo į tarptautinę kompaniją. Tūkstančio metų verslo istorija parodė, jog mes esame patikimas darbdavys, skiriantis didelį dėmesį geroms ir saugioms darbo sąlygoms. Ir, nepaisant to, jog jau praėjo daugybė metų nuo įmonės veiklos pradžios, mes visdar išlaikėme motyvaciją ir atsidavimą savo darbui.

Ar esi pasiruošęs prisijungti prie mūsų? Pasižiūrėk laisvas pozicijas čia.