Tankmix™

Tankmix™ yra internetu teikiama paslauga, suteikianti informaciją ir rekomendacijas apie YaraVita™ trąšų produktų maišymą su augalų apsaugos priemonėmis.

Ši paslauga padeda ūkininkams priimti teisingą sprendimą dėl pasėlių purškimo. Tai duomenų bazė, kurioje pateikiami daugybės atliktų individualių dviejų sudedamųjų dalių ar multi-komponentinių rezervuaro mišinių maišymo bandymų bei tyrimų rezultatai. Kiekvienas rezervuaro mišinių maišymo tyrimas atliekamas kontroliuojamomis sąlygomis mūsų produktų kūrimo bei tobulinimo laboratorijose, laikantis BS EN ISO 9001:2000 standartų reikalavimų, todėl pateikiami teisingi kiekvieno pagaminto mišinio poveikio duomenys. Atlikus naują mišinio tyrimą, nedelsiant atnaujinama internetinio puslapio duomenų bazės informacija.

Naudotis šia paslauga labai paprasta ir nesudėtinga. Įeikite į www.tankmix.com, puslapį, perskaitykite ir patvirtinkite, kad sutinkate su atsakomybės apribojimo nuostatų turiniu, tada pasirinkite šalį ir atsidarykite siūlomų produktų asortimento nuorodą. Iš čia galite pasirinkti konkretų YaraVita™ produktą ir su juo derinamą kitų partnerių tiekiamą purškimo medžiagą. Tada šios paslaugos programa pateiks jums visų laboratorinių tyrimų, atliktų su dviem pasirinktais produktais, sąrašą ir tų tyrimų rezultatus. Jeigu apie jūsų užklaustų produktų derinį bei jų tyrimus informacijos nėra, galima pareikalauti atlikti tokio mišinio tyrimą. Jei tokios pasėlių purškimo medžiagos yra mūsų laboratorijoje, paprastai tyrimas atliekamas ir pateikiamas per keletą valandų.

Tankmix™ internetine paslauga gali laisvai naudotis kiekvienas pageidaujantis, pasinaudodamas svečio prieigos teisėmis. Taip pat rekomenduojame, kad jūs užsiregistruotumėte nemokamai, ir galėsite sužinoti apie visus Tankmix™ teikiamos paslaugos privalumus, pavyzdžiui, išsamią informaciją apie produktus, medžiagų bei produktų saugos duomenų lapus (MSDS angl. – SDL liet.), rekomendacijas apie YaraVita™ produktus, tuo pačiu, naudodamiesi automatine aktyvavimo Sistema, jūs greičiau galėsite pamatyti pageidaujamus rezultatus.

Privalumai

  • Vartotojo poreikius atitinkanti, nesudėtingai įsisavinama priemonė
  • Patikimos rekomendacijos apie pasėlių purškimo mišinio suderinamumą – tinkamumą
  • Labai tiksli informacija vartotojui, padedanti veiksmingai pritaikyti sąnaudas taupančius tręšimo YaraVita™ produktais būdus
  • Atlikus mišinio tyrimus, internetinio puslapio duomenų bazės informacija nedelsiant atnaujinama

www.tankmix.com


 

Taip pat galite atsisiųsti TankmixIT™ mobiliąją aplikaciją į savo telefoną arba planšetę.