Yara ImageIT

Yara ImageIT – mobilioji programėlė, kurios dėka, remiantis jūsų padarytomis pasėlių nuotraukomis, galima išmatuoti azoto įsisavinimą pasėliuose ir gauti rekomendacijas dėl pasėlių tręšimo azotinėmis trąšomis.

Atsisiųskite dabarGet ImageIT on the App Store

Get CheckIt on Google play

ImageIT for mobile

 

 

ImageIT  ne tik parodo vartotojui kiek azoto reikėtų panaudoti, siekiant gauti optimalų derlingumą ir užtikrinti derliaus kokybę, bet ir pateikia kokybę garantuojančias rekomendacijas, kokius geriausius Yara trąšų produktus reikėtų pasirinkti.

Ši programėlė ūkininko išmaniojo telefono fotoaparatą paverčia į aukštųjų-technologijų testerį, galintį nustatyti pasėliuose esančias maisto medžiagas. ImageIT apskaičiuoja azoto pasisavinimą, remiantis lapija, lapų žalumo spalva ir įvertina parudavusių lapų dalį. Ši technologija yra pagrįsta išsamia vaizdo analize: klasifikuoja lapų vaizdo taškelius, filtruoja triukšmingas sritis ir suskaičiuoja lapų-lapijos vaizdo taškelius (pikselius). Nors ImageIT yra pažangi žemės ūkio paskirties mobilioji programėlė, turint omenyje techninius reikalavimus, ja naudotis yra patogu ir nesudėtinga. Iš esmės, ši programėlė nereikalauja įmantraus fotoaparato tipo ir apdoroja žemos raiškos (skiriamosios gebos) vaizdus, o failo apimtis gali būti nuo 50 iki 200 KB.

Silpno signalo zonose ImageIT gali išsaugoti nuotraukas, neprisijungęs tiesiogiai ir neturėdamas prieigos prie tinklo, ir nusiunčia nuotraukas apdorojimui tada, kai išmanusis telefonas pasiekia ir prisijungia prie wifi tinklo ar 3G zonos.