Derlingumas

Derlingumas

Du pagrindiniai cukrinių runkelių derlingumo rodikliai – tai cukrinių runkelių šakniavaisių svoris ir cukraus kiekis juose, išreikštas procentais (%). Didžiausią įmanomą cukrinių runkelių derlių, išreikštą cukraus kiekiu iš hektaro, nulemia optimalus šių dviejų sudedamųjų dalių - didelio šakniavaisių derliaus ir didelio cukraus kiekio juose – derinys.

Sužinokite daugiau

Kokybė

Kokybė

Aukštos kokybės cukriniuose runkeliuose gausu sacharozės, o mažai kalio ir natrio. Nors azotas ir kalis yra labai svarbus aukštamderliui, tačiau šių elementų perteklius sumažina sulčių grynumą ir cukraus ekstrakciją. Šie elementai nėra pašalinami sulčių gryninimosi metu ir dėl šios priežasties padidina melasos kiekį garinimo metu. Tam, jog padidėtų galutinis gryno cukraus kiekis, yra labai svarbu išlaikyti kuo mažesnį cukraus kiekį melasose.

Sužinokite daugiau

Būklė

Būklė

Subalansuoto cukrinių runkelių tręšimo programa padeda užtikrinti sveikų pasėlių auginimą ir kokybišką jų derlių. Augalai, patiriantys stresą bei sutrikimus dėl maisto medžiagų trūkumo, dažniausiai būna žymiai jautresni ir labiau linkę sirgti įvairiomis, augalams būdingomis ligomis.

Sužinokite daugiau

Pagrindiniai faktai

Pagrindiniai faktai

Yara atrinko ir paruošė jums daug naudingos informacijos apie cukrinių runkelių mitybą, agronominius principus, rinkos reikalavimus.

Sužinokite daugiau