Tvarumas Yara kompanijoje

Yara pateikia sprendimus tvaraus žemės ūkio ir aplinkosaugos palaikymui. Esame pasaulyje pirmaujanti kompanija, aktyviai sprendžianti pasaulines problemas. Mūsų požiūris būti atsakingais ir įnešti savo indėlį į nuoseklų, tvarų ekonomikos augimą paskatino kurti teigiamą poveikį. 

Yara yra pasaulinė lyderė mineralinių trąšų gamybos ir pardavimų srityje. Tai suteikia pasaulinę perspektyvą ir skatina įsipareigoti. Mūsų teigiamo poveikio kūrimo siekis – kurti vertę visoms suinteresuotosioms šalims, taip pat ir visai visuomenei. 

Mes įsitikinę, kad perspektyvus pelningumas, integracinė plėtra ir aplinkos apsauga yra būtinos verslo prerogatyvos ateities konkurencingumui. Privatus verslas yra labai svarbus darniam vystymuisi bei tobulėjimui – kaip ir darnumas yra būtinas, kad įmonės verslas išliktų gyvybingas. 

Esminis Yara teigiamas poveikis pasireiškia maisto gamybos – gamtinių išteklių – aplinkos apsaugos srityse. Pagrindinis mūsų tikslas – nuoseklus tvaraus žemės ūkio vystymas: aprūpinimo maisto ištekliais gerinimas, mažinant išmetamųjų teršalų kiekius ir poveikį aplinkai, ir visais laikais – sprendžiant žemės ūkio vystymo bei plėtros klausimus. 

Yara, pasitelkdama inovacijas ir mokslinių tyrimų bei plėtros (R&D) centro veiklos rezultatus, sprendžia tvaraus, darnaus ūkininkavimo klausimus, o mūsų pagrindinio verslo veikloje – aprūpinimo maistu, klimato kaitos, efektyvaus gamtinių išteklių naudojimo ir aplinkos apsaugos klausimus bei jų tarpusavio ryšį globaliniu mastu ir bendradarbiaujant su partneriais.