Derlingumas

Derlingumas

Du pagrindiniai kviečių derlingumo komponentai – tai grūdų skaičius ploto vienetui ir absoliutus grūdo svoris. Gerą derlių užtikrina tinkamas lapų ir ūglių skaičius, žalių lapų skliauto išsilaikymas, didelis grūdų skaičius varpoje ir grūdų dydis. Į subalansuotą pasėlių mitybos programą įtraukiamos visos reikalingos pagrindinės (makro) maisto medžiagos ir kiti (mikro) mitybos elementai, kurie yra svarbūs visų aukščiau paminėtų komponentų aukštų rodiklių išlaikymui.

Sužinokite daugiau

Kokybė

Kokybė

Kviečių grūdų kokybė gali būti įvairi, priklausomai nuo jų naudojimo paskirties: gyvulių pašarams arba duonos ar konditerinių gaminių miltų malimui. Pagrindiniai grūdų kokybės rodikliai - tai grūdų baltymų kiekis, lyginamasis svoris, Hagberg kritimo skaičius (HKS) ir krakmolo kiekis.

Sužinokite daugiau

Apsauga nuo kenkėjų ir ligų

Apsauga nuo kenkėjų ir ligų

Daugeliu atvejų, grūdinių pasėlių trąšos yra skirtos javų derlingumo ir kokybės gerinimui, užtikrinant jų aprūpinimą mineralais, dėl kurių trūkumo gali sutrikti augalų augimas ir vystymasis. Be to, trąšų sudėtyje esantys mitybos elementai gali padėti augalams apsisaugoti nuo ligų.

Sužinokite daugiau

Pagrindiniai faktai

Pagrindiniai faktai

Yara atrinko ir paruošė jums daug naudingos informacijos apie kviečių mitybą, agronominius principus, rinkos reikalavimus.

Sužinokite daugiau