Ūkininkai rekomenduoja

Per daugiau nei 100 metų trunkančią istoriją Yara atliko begales bandymų ūkininkų laukuose ir bandymų stotyse, išanalizavo skirtingų pasėlių mitybos poreikius, išsiaiškino žemės ūkio atstovų lūkesčius ir sukūrė produktus, kurie padėtų užauginti aukštesnius derlius.

Yara Vita - tai Yara mikroelementinių trąšų grupė, skirta tręšti augalus per lapus. Greitai ir efektyviai! Tuo jau spėjo įsitikinti ne vienas Lietuvos ūkininkas.

Žiūrėti asortimentą

Greita

Koncentruota ir subalansuota trąšų formulė aprūpina augalus jiems labiausiai reikalingais elementais greičiausiu būdu - tręšiant per lapus.

Efektyvu

Produktų poveikis tampa akivaizdus iš karto panaudojus, o po dviejų valandų tampa nepavojingas net lietus.

Saugu

Mūsų mikroelementinės trąšos nedegina augalų, nesukelia jiems streso ir puikiai maišosi su kitais produktais.

Javų produktai

Kvieciai

YaraVita GRAMITREL ir YaraVita CEREIS - trąšos, skirtos javų aprūpinimui koncentruotomis, saugiomis ir subalansuotomis maisto medžiagomis svarbiausiame vegetacijos tarpsnyje. Produktai gaminami laikantis aukščiausių - ISO 9001 kokybės standartų, Pocklingtone (Jungtinėje Karalystėje).

Sužinoti daugiau

Vitaminų kokteilis rapsams

rapsai

Azoto, boro, mangano, magnio, molibdeno ir kalcio suspencija, subalansuota rapsams - užtikrina optimalią mitybos elementų pusiausvyrą vienai iš daugiausiai Lietuvoje auginamų kultūrų. Puikiai tinka ir pupinių šeimos pasėliams. Taip, tai YaraVita BRASSITREL PRO.

Sužinoti daugiau

Fosforo magija

fosforas

Fosforas skatina ūglių augimą ir krūmijimąsi, todėl yra labai svarbus ankstyvame augalo vegetacijos tarpsnyje ir turi lemiamą reikšmę derlingumui. Per dirvą tręšiamas fosforas yra mažai judrus ir sunkiai nukeliauja iki absorbuojančių šaknų (tik apie 20%).

Kokį sprendimą siūlome mes? Tręšti fosforu per lapus, tuomet šio elemento įsisavinimas pasieks net 80%. YaraVita KOMBIPHOS ir YaraVita ZEATREL - efektyvūs, daug fosforo turintys produktai.

Sužinoti daugiau