YaraVita BRASSITREL PRO

YaraVita BRASSITREL PRO

Kodėl rekomenduojama purkšti YaraVita BRASSITREL PRO per lapus?
Tręšimas per lapus užtikrina greitą, iškart po nupurškimo trūkstamų maistinių medžiagų įsisavinimą. Tai garantuoja visišką nepriklausomumą nuo dirvos tipo, pH ar augimo sąlygų ir suteikia augalams pilnavertį augimą, tolimesnį vystymąsi bei derėjimą.

Kiekvienas YaraVita produktas gaminamas tik iš aukščiausios kokybės žaliavų. Tai aukštos kokybės ir koncentracijos suspensijos, kurios pagamintos laikantis ISO 9001 kokybės standartų. Visa tai išbandyta su įvairiais augalais skirtinguose pasaulio kraštuose ir įrodyta tiesioginė, patikima nauda jų derlingumui.

YaraVita BRASSITREL PRO privalumai:
• užtikrina optimalią mitybos elementų pusiausvyrą;
• aprūpina augalus jiems labiausiai reikalingais elementais;
• koncentruota ir subalansuota trąšų formulė leidžia naudoti mažesnes normas, sutaupo laiko ir sumažina pakuočių skaičių.

YaraVita BRASSITREL PRO savo sudėtyje turi unikalių aktyvių paviršiaus medžiagų, kurios užtikrina:
• tolygų lapo paviršiaus padengimą;
• saugų maistinių elementų pasisavinimą (didelės koncentracijos maistinių elementų kiekiai nesukelia streso, nepažeidžia augalų);
• optimalią sorbciją į augalus;
• atsparumą nuplovimui (jau po dviejų valandų lietus nepavojingas);
• ilgą, net 10-14 dienų poveikį;
• stabilų dispersiškumą (visiems YaraVita produktams);
• saugų maišymą su kitais mikro - makro elementais, bei pesticidais (www.tankmix.com).

YaraVita BRASSITREL PRO
Azotas (N) 69 g/l
Boras (B) 60 g/l
Manganas (Mn) 70 g/l
Magnis (Mg) 70 g/l
Molibdenas (Mo) 4 g/l
Kalcis (Ca) 89 g/l

Sudėtis:
Azotas - būtina visų gyvybiškai svarbių medžiagų sudėtinė dalis: baltymų, aminorūgščių, nukleino rūgščių, chloro lo, hormonų, vitaminų, fermentų ir t.t. Kai jo trūksta augalai tampa smulkūs, šviesiai žali, vėliau gelsta.

Boras - daro įtaką vandens patekimui į ląsteles, žiedadulkių vystymuisi, vaisių bei lapijos susidarymui, cukraus pernešimui augalo viduje. Trūkstant boro, augale įvyksta stiprūs metabolizmo pakitimai, tokie kaip augalo augimo deformacijos, nenormalus vaisių bei lapijos vystymasis.

Manganas - būtinas fermentų gamybai. Fermentai – organiniai katalizatoriai, padedantys augalams augti, jie atsakingi už maisto medžiagų pernešimą pačiame augale. Esant mangano trūkumui augale prasideda chlorozė.

Magnis - įeina į audinių sudedamąsias dalis, būdamas chloro lo molekulės pagrindiniu atomu. Jis yra labai svarbus augalo augimo, ląstelių dalinimosi procesuose, baltymų kiekio palaikyme.

Molibdenas - dalyvauja aminorūgščių ir baltymų sintezėje, būtinas biologinėje azoto ksacijoje ir chloro lo susidarymui.

Kalcis - viena iš augalams svarbiausių maisto medžiagų. Jis stiprina audinius, sudaro sąlygas asimiliacijai, suriša augale atsirandančias rūgštis. Kalcis yra svarbus ląstelių dauginimuisi, membranų integralumui.