YaraBela

YaraBela

Yara Bela® azotinių trąšų produktai – geriausi, praktine patirtimi paremti ir įgyvendinti pasėlių tręšimo sprendimai. Tai gerai įvertinti, daugiamete praktine patirtimi patikrinti, su įvairių rūšių pasėliais visame pasaulyje išbandyti produktai.

YaraBela azotinės trąšos yra grynos maisto medžiagos, suteikiančios pasėlių poreikius atitinkantį tikslingai nukreiptą veiksmingumą, efektyvumą ir patikimumą, todėl atitinka visus šiuolaikinei žemdirbystei keliamus agronominius ir aplinkosauginius reikalavimus. Mūsų produktai yra aukščiausios kokybės ir aprūpina pasėlius subalansuotu nitratiniu ir amonio formos azotu. Svarbiausia, kad pasėlių tręšimo būdai šiais trąšų produktais yra paprasti ir patogūs, be to, šios trąšos tinka įvairių rūšių pasėliams. Populiariausias tręšimo YaraBela trąšomis būdas – išbarstymas, įterpimas į dirvožemį, nes jomis tręšiami įvairių rūšių lauko pasėliai.

YaraBela CAN  trąšų sudėtį įeina kalkakmenis arba dolomitas, mažinantis dirvožemio rūgštingumą ir patenkinantis kalkinimo poreikius.

Savybės

Gyvybiškai svarbi sudėtis

Gyvybiškai svarbi sudėtis

Yara Bela® trąšų produktai sukurti efektyvių formulių pagrindu, į kurių sudėtį gali įeiti siera ir magnis, užtikrinantys subalansuotą pasėlių mitybą, nenaudojant papildomų trąšų. Dar dažnai neįvertiname tikrojo šių papildomų mitybos elementų poreikio ir naudos. Šie mineralai yra labai svarbūs augalo sveikatai ir augimui. 

Siera atlieka svarbų vaidmenį augalo medžiagų apykaitoje ir azoto įsisavinimo procese. Ji dalyvauja baltymų, chlororfilo, enzimų, kofermentų ir vitaminų gamyboje, taip pat, turi įtakos cukraus kokybei. Anksčiau sieros ištekliai dirvožemyje automatiškai pasipildydavo iš oro, per rūgštų lietų ir taip būdavo užtikrinamas pakankamas jos kiekis dirvožemyje. Tačiau, dabartiniu metu pagerėjusi oro kokybė žymiai sumažino atmosferinius sieros išteklius... 

Sužinokite daugiau

Veiksminga

Veiksminga

Yara Bela® trąšų pagrindas – labai veiksmingas ir efektyvus amonio nitratas. Išskirtinai gaminamos tiktai Yara gamyklose Europoje, jos neturi konkurentų poveikio ir pelningumo atžvilgiu. 

Agronominis efektyvumas ir privalumai: 
1. Didelis azoto efektyvumas
2. Tolygus pasiskirstymas
3. Didelis derlingumas
4. Didelis baltymų kiekis
5. Mažas parūgštinimas
6. Trumpas anglies pėdsakų gyvavimo ciklas
7. Maži (iš)garavimo nuostoliai
8. Mažesnis išplovimas
9. Nedidelis aplinkosaugos indeksas.
10. Viskas viename 

Sužinokite daugiau

Sertifikuota

Sertifikuota

Yara Bela® trąšų produktai gaminami Europos šalių gamyklose, kurios yra pripažintos efektyviausiomis pasauliniu mastu. Mes aprūpiname viso pasaulio žemdirbius aukščiausios kokybės trąšomis. Atidi bei griežta viso gamybos proceso kontrolė, aukštos kvalifikacijos darbuotojai, naujausios technologijos ir viso šimtmečio patirtis užtikrina, kad mes nustatome ir atitinkame griežčiausių standartų reikalavimus. 

Naujos, Yara sukurtos technologijos, pavyzdžiui, katalizatorių išvalymas nuo N2O, nuo 2004 – jų metų sumažino anglies pėdsakus Yara gamybinėse įmonėse 45%. Visos mūsų gamyklos yra sertifikuotos pagal ISO 9001 ir 14001 standartų reikalavimus. Mūsų nuolatiniai įsipareigojimai saugaus darbo srityje atsispindi mūsų nelaimingų atsitikimų suvestinėje, kurios rezultatai yra perpus mažesni, nei vidurkis, gautas suvedus visų Europos trąšų gamintojų pateiktus duomenis.