Veiksminga

Yara Bela® trąšų pagrindas – labai veiksmingas ir efektyvus amonio nitratas. Išskirtinai gaminamos tiktai Yar’os gamyklose Europoje, jos neturi konkurentų poveikio ir pelningumo atžvilgiu. YaraBela - geriausias pasirinkimas žemdirbiams, kuriems rūpi ir pasėlių derlingumas ir aplinkos tausojimas.

Agronominis efektyvumas ir privalumai: 

1. Didelis azoto efektyvumas
Amonio nitrato, būtent YaraBela trąšos, sumažina nuostolius ir užtikrina didžiausią azoto panaudojimo efektyvumą, lyginant su visomis kitomis tokio tipo trąšomis. 

2. Tolygus pasiskirstymas
Homogeniška YaraBela trąšų kokybė mechaniniu požiūriu ir didelis tūrinis tankis (lyginamasis svoris) užtikrina optimalias sąlygas tolygiam mitybos elementų pasiskirstymui ir optimaliam augalo aprūpinimui maisto medžiagomis. 

3. Didelis derlingumas
Naudojant identiškas azoto tręšimo normas, tręšiant YaraBela trąšomis, gaunamas 2 – 5% didesnis derlius, nei tręšiant karbamidinėmis azotinėmis trąšomis.

4. Didelis baltymų kiekis
YaraBela trąšos 0,3 – 0,9% padidina baltymų kiekį, lyginant su karbamidinėmis azotinėmis trąšomis.

5. Mažas parūgštinimas
Į YaraBela Extran trąšų sudėtį įeina dolomitas, sumažinantis dirvožemio rūgštingumą, todėl nebereikia kalkinimo.

6. Trumpas anglies pėdsakų gyvavimo ciklas
Anglies pėdsakų gyvavimo ciklas, tręšiant YaraBela trąšomis, yra 12,5 % trumpesnis, nei tręšiant karbamidinėmis azotinėmis trąšomis.

7. Maži (iš)garavimo nuostoliai
Amonio nitrato (iš)garavimo nuostoliai (YaraBela), yra 1 – 3%, lyginant su 27%, kai tręšiama karbamidinėmis azotinėmis trąšomis.

8. Mažesnis išplovimas
Didelis azoto efektyvumas, greitas įsisavinimas ir mažesnės tręšimo normos – tai privalumai, įgalinantys geriausiai kontroliuoti likutinį azotą ir išplovimą.

9. Nedidelis aplinkosaugos indeksas
Bendras YaraBela trąšų aplinkosaugos indeksas yra 46,6 % mažesnis, negu karbamidinių azotinių trąšų.

10. Viskas viename 
Svarbiausių mitybos elementų derinys kiekvienoje produkto granulėje užtikrina optimalų pasėlių tręšimo sinergizmą.