Tolygus pasiskleidimas

Vienas iš pagrindinių garantijos elementų yra užtikrinti, jog jūsų ūkis taps našesnis naudojant geriausią galimą trąšų produktą. Dėl to užtikriname, kad mūsų produktus galite paskeisti tolygiai netgi atstumu iki 36 metrų.

Kokybiškos trąšos užtikrina gerą sklaidą. Trąšų kokybė priklauso nuo gamybos proceso, taip pat svarbu, kaip trąšos po to tvarkomos ir saugomos.

 

Tinkamas tvarkymas geriausiai kokybei užtikrinti

Daugiau nei 100 metų patirtį skaičiuojančioje kompanijoje Yara žinome, kaip svarbu tinkamai tvarkyti trąšas. Dėl to taip pat investavome į specializuotus terminalus, esančius šalia mūsų gamyklų, kurie užtikrina tinkamą ir kruopščiai prižiūrimą trąšų kelią nuo laivo iki maišo. Trąšos keliauja konvejeriu tiesiai iš laivo į maišus, o jau supakuotos saugiai laikomos uždaroje sausoje patalpoje tinkamomis sąlygomis. Kvalifikuoti darbuotojai nuolat dirba su kokybės optimizavimu, užtikrindami kruopštų prekės tvarkymą nuo gamyklos, per terminalą iki pat jūsų dirbamo lauko.

 

Geriausiai sklaidai reikia tinkamų nustatymų

Trąšoms skirti pinigai sudaro didelę dalį išlaidų, tad dėl netikslios sklaidos galutiniame rezultate patiriami nuostoliai, dažnai to net nepastebint. Netiksli išbarstymo sklaida ir dėl to prasti rezultatai galimi dėl dviejų priežasčių: neteisingi trąšų barstytuvo nustatymai arba prasta trąšų kokybė. Užtikraname jus, kad Yara trąšas galima paskleisti tolygiai net ir 36m atstumu.

Norite sužinoti daugiau informacijos, kaip tinkamai barstyti trąšas? Spauskite čia arba pasirinkite jus dominantį straipsnį, esantį žemiau.