Kodėl svarbu tolygiai paskleisti trąšas?

Pasirinkite tinkamas trąšas

Kai jau žinosite, kokias trąšas naudosite, galite pradėti planuoti, kaip reikėtų jas tinkamai paskleisti. Štai kodėl, planuodami pasėlių aprūpinimą tinkamomis maisto medžiagomis, turėtumėte atlikti išsamius dirvožemio tyrimus. Tai padės jums nuspręsti, kokios būtent trąšos geriausiai patenkintų pasėlių poreikius maisto medžiagoms.  

Siekiant užtikrinti, kad kiekvienoje trąšų granulėje būtų visos reikalingos maisto medžiagos, o granulių pasiskirstymas tręštuve būtų tolygus, Yara rekomenduoja vienarūšes kompleksines trąšas. Privalumas - tolygus visų maistinių medžiagų pasiskirstymas per visą trąšų paskleidimo plotį, kad visi pasėliai gautų tinkamą, jų poreikius atitinkančią mitybą.

Check fertiliser quality

Patikrinkite trąšų kokybę

Kad maisto medžiagos tolygiai pasiskirstytų, reikia kad trąšos turėtų nuoseklias, pastovias savybes. Štai kodėl turite patikrinti, ar visos trąšos, kurias ketinate naudoti, yra iš tos pačios pagaminimo partijos. Tai ypač svarbu, jei trąšos buvo pristatytos ne vienu metu, o per tam tikrą laikotarpį, per keletą dienų, arba, jei jos buvo tiekiamos iš senesnių atsargų. Tos pačios rūšies trąšos kartais gali būti gaminamos skirtingose gamyklose, todėl jų savybės gali būti šiek tiek skirtingos granulių dydžio ir formos atžvilgiu. Tai reiškia, kad dviem tokių pačių trąšų gaminio partijoms gali prireikti skirtingo trąšų barstytuvo nustatymo parametrų sureguliavimo ir, gal būt, tokias trąšas, reikėtų išbandyti atskirai.

Dėl per ilgo trąšų laikymo, jų savybės gali pablogėti, todėl gali prireikti kitokių trąšų barstytuvo nustatymo parametrų, nei barstant naujas trąšas. Taip pat atminkite, kad trąšų konsistencijai gali turėti įtakos trąšų pakuočių laikymo sandėlyje sąlygos. Siekiant išvengti trąšų susigulėjimo, mes rekomenduojame, kad sukrautų trąšų maišų rietuvė būtų ne aukštesnė nei iš trijų maišų.

Tinkamai sureguliuokite barstytuvo nustatymo parametrus

Norint užtikrinti, kad vartotojai tinkamai sureguliuotų trąšų barstytuvo nustatymo parametrus mūsų tiekiamoms trąšoms, Yara reguliariai atitinkamai tiekia trąšas įvairiems barstytuvų gamintojams.

Tinkamus trąšų barstytuvo nustatymo parametrus galite sužinoti nedelsiant, kai tik žinosite, kokius trąšų produktus jums reikės naudoti, nelaukiant, kol ateis laikas tręšti pasėlius.

Čia rasite tikslius barstytuvo nustatymo parametrus ir trąšų pasirinkimą>

Prenumeruok Yara naujienlaiškį

Ačiū už jūsų dalyvavimą.

Jūsų auginami pasėliai
SUTINKU, kad Yara Lietuva saugotų ir tvarkytų mano asmens duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip yra nurodyta Yara Lietuva Rinkodaros turinio informacijos gavimo privatumo deklaracijoje ir Yara Lietuva Privatumo politikos deklaracijoje, kurias galima rasti šiame tinklalapyje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą pranešdami mums apie tai el.paštu: privacy.global@yara.com.

Susisiekite su mūsų Tręšimo ekspertais

Raimondas Ivanovas
Raimondas Ivanovas
Tręšimo ekspertas

Šiaurės Lietuvos regionas

Mindaugas Narauskas
Mindaugas Narauskas
Tręšimo ekspertas

Pietų Lietuvos regionas