Trąšų barstytuvo priežiūra

Reguliariai tikrinkite trąšų barstytuvą

Reguliariai tikrinkite, ar barstytuvas nesusidėvėjęs, nes tai turės įtakos tolygiam išbarstytų trąšų  pasiskirstymui. Jei reikia, pakeiskite detales ir laikykitės gamintojo rekomendacijų dėl barstytuvo techninės priežiūros.  Palyginkite traktoriaus ekrane rodomus kardaninio veleno rodmenis su kardaniniu velenu. Daugeliu atvejų rodmenys būna nevienodi, o tai reiškia, kad  barstytuvo veikimo greitis yra ne toks, kokio jūs tikitės.

Clean the spreader

Valykite barstytuvą

Reguliariai valykite barstytuvą ir tręšimo proceso eigoje ir baigus tręšti. Ypač atkreipkite dėmesį į barstytuvo sklendžių bei latakų būklę ir kiekvieną kartą, prieš bunkerio pripildymą, išvalykite.

Išvalymas ypač svarbus ir reikšmingas, naudojant trąšų produktus, kurių sudėtyje yra sieros. Žinoma, laikui bėgant, ant sklendžių ir paskirstymo latakuose lieka nuosėdos, kurios gali susikaupti ir juos užkimšti, todėl trąšos pasiskirstys netolygiai ir nevienodai.   Valymui Yara rekomenduoja naudoti 'WD40' tipo valiklį ir valymui skirtą audeklą. Susikaupusias sieros nuosėdas greitai ištirpdo aliejiniai tepalai.

Sužinok, kaip tinkamai sukalibruoti trąšų barstytuvą >

Prenumeruok Yara naujienlaiškį

Ačiū už jūsų dalyvavimą.

Jūsų auginami pasėliai
SUTINKU, kad Yara Lietuva saugotų ir tvarkytų mano asmens duomenis tokia apimtimi ir tokiais tikslais, kaip yra nurodyta Yara Lietuva Rinkodaros turinio informacijos gavimo privatumo deklaracijoje ir Yara Lietuva Privatumo politikos deklaracijoje, kurias galima rasti šiame tinklalapyje. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą pranešdami mums apie tai el.paštu: privacy.global@yara.com.

Susisiekite su mūsų Tręšimo ekspertais

Raimondas Ivanovas
Raimondas Ivanovas
Tręšimo ekspertas

Šiaurės Lietuvos regionas

Mindaugas Narauskas
Mindaugas Narauskas
Tręšimo ekspertas

Pietų Lietuvos regionas