Saugumas

Yara jau seniai siekia užtikrinti, kad visi ūkininkai jaustųsi saugūs ir esantys gerose rankose naudodami Yara trąšas. Dėl to Yara prisiima atsakomybę už trąšas nuo pat gamybos proceso iki rekomendacijų tinkamam produkto naudojimui pateikimo.

Saugokite savo trąšas ir save

Saugumas – tai galvojimas vienu žingsniu į priekį, prieš nutinkant nelaimei. Yara kompanijoje saugumas visuomet yra pirmoje vietoje. Trąšų saugumas – tai savaime suprantamas dalykas, tad laikomės visų atsargumo priemonių siekdami sumažinti kūno sužalojimų ir kitų nelaimingų atsitikimų riziką. Niekada nestovime po pakabintu kroviniu. Saugumas taip pat reiškia gaisro rizikos sumažinimą. Yara griežtai pasisakome už daugiau saugumo žemės ūkyje, dėl to stengiamės pasiūlyti sprendimus, padėsiančius saugiai tvarkyti trąšas. Kaip tik dėl to sukūrėme ir Yara peilį trąšų maišams pjaustyti.

Daugelyje ūkių mineralinės trąšos, šiaudai ir šienas konkuruoja dėl sandėliavimo vietos, tačiau saugokitės ir nelaikykite šalia trąšų nieko degaus. Be saugumo, kitas mūsų darbotvarkės prioritetų yra fizinės trąšų savybės. Gera kokybė svarbi našumui ir ekonomikai. Dėl to mes nuolat dirbame siekdami užtikrinti, kad mūsų produktus būtų lengva paskleisti, o lauke jie duotų gerą ir tolygų rezultatą.

Yara produktams taip pat suteiktas ISO 9001 kokybės vadybos sistemos standarto sertifikatas ir ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemos standarto sertifikatas.