YaraVita trąšų produktų laikymas ir sandėliavimas


Iškraudami YaraVita trąšų produktus, naudokite šakinį krautuvą arba hidraulinį, padėklų gabenimui skirtą įrenginį. Prieš tai įsitikinkite, ar įrenginys tikrai galės pakelti ir dirbti su sunkiausiu bei didžiausiu esamu kroviniu. Siekiant užtikrinti saugų darbą, venkite ardyti ar (per)skirstyti ant padėklo esantį krovinį rankiniu būdu. Užtikrinkite, kad iškrovimo darbų metu nebūtų pažeidžiama apsauginė produkto pakuotės plėvelė. Iškrovę trąšų krovinį, nepalikite neuždengtus padėklus po atviru dangumi. Padėklus su trąšų produktais reikėtų laikyti sukrautus ant stelažų. Jei nėra stelažų, padėklus su trąšų produktais kraukite ir sandėliuokite, laikydamiesi atitinkamų krovinių gabenimo, krovimo ir laikymo bei sandėliavimo ant padėklų taisyklių reikalavimų. Tam tikrais atvejais, padėklus su kroviniu galima krauti ir laikyti vieną ant kito

YaraVita trąšų produktų rūšys ir įvairios jų laikymo sąlygos

YaraVita trąšų produktai – gatavi produktai, kurių paskirtis yra aprūpinti augalus reikalingomis maisto medžiagomis nuo pat jų vegetacijos pradžios. YaraVita trąšų produktų panaudojimo, kaip ir tręšimo jais, galimybės yra labai įvairios – purškimui skirtos lapų trąšos; trąšų tirpalai, skirti fertigacijos būdu tręšiamiems pasėliams, kai maisto medžiagos geriau įsisavinamos per šaknis; specialios paskirties trąšų produktai, skirti be dirvožemio, hidroponiniu būdu auginamų augalų tręšimui. Taip pat, didelis trąšų produktų formulių asortimentas yra pritaikytas sėklų apdorojimo technologijoms. YaraVita trąšų produktų asortimentas labai platus – tirpūs milteliai, skystos trąšos - tirpalai ir suspensijos.

Skystos trąšos

Tirpalas (maisto medžiagos vandenyje tirpios 100%)

  • Skaidrūs, takūs skysčiai, kurie lengvai maišosi ir skiedžiasi vandeniu, sudarydami skaidrius tirpalus.
  • Visos maisto medžiagos yra veiksmingos, visiškai tirpioje formoje.

Suspensijos (daugelis maisto medžiagų ne visiškai ištirpsta vandenyje)

  • Nepermatomas, takus skystis, kuris greitai issisklaido vandenyje, sudarydamas drumstas ar balzganas suspensijas.
  • Turi didžiąją dalį maisto medžiagų, kurios yra mikronizuotų dalelių pavidale, tik iš dalies tirpsta vandenyje.
  • Sandara tokia, kad maisto medžiagų dalelės priešinasi gravitacijos poveikiui, kuriam veikiant, jos turėtų nusėsti į dugną.

Miltelių pavidalo trąšų produktai

   Tirpūs

  • Turi visas maisto medžiagas, kurios visiškai ištirpsta vandenyje.
  • Maišant vandenyje, visiškai ištirpsta ir sudaro skaidrų tirpalą.

   Sugeriantys drėgmę

  • Išsisklaido vandenyje ir taip susidaro drumstos arba balzganos suspensijos.
  • Turi didžiąją dalį maisto medžiagų, kurios yra mikronizuotų dalelių pavidale, tik iš dalies tirpsta vandenyje.