balandžio 08, 2019

Nauja aplikacija - YaraIrix

YaraIrix - mobilioji aplikacija kurios dėka galima išmatuoti ir nustatyti azoto poreikį daugelio rūšių pasėliams įvairiose jų augimo bei vystymosi stadijose.

Suderindami ir pritaikydami esamas išmanaus telefono technologines funkcijas su Yara agronominių žinių ir metodų patirtimi ir įdiegę YaraIrix mobiliąją aplikaciją, jūs turėsite labai efektyvų pasėlių tyrimo prietaisą.  Norėdami išbandyti ir pasinaudoti šia programa, atsisiųskite YaraIrix į savo išmanųjį įrenginį (tinka „iOS“ ir „Android“ operacines sistemas palaikantys telefonai) ir pradėkite fotografuoti savo pasėlius.  

Kokia YaraIrix veikimo funkcija? 

Pagrindinė YaraIrix funkcija yra chlorofilo kiekio matavimas, todėl atitinkamai, azoto poreikio pasėliams nustatymas. 

Kuri YaraIrix versija tinka būtent man?

Bazinė mobiliosios programos versija yra nemokamai įdiegiama išmaniajame telefone ir skirta žieminių kviečių, žieminių (aliejinių) rapsų, kukurūzų ir miežių pasėlių tyrimams ankstyvosiose augimo stadijose (pasėlių pasirinkimo pasiskirstymas skiriasi priklausomai nuo šalies, lietuviškoje YaraIrix versijoje kolkas galima išmatuoti azoto poreikį tik žieminiams kviečiams). N poreikio augalams rekomendacijos pateikiamos nedelsiant, kai mobilioji programa atlieka matavimus. Paskaičiavimai atliekami algoritmų pagrindu, kurių sudarymas yra pagrįstas ilgesne nei 20 metų patirtimi, įgyta vykdant lauko bandymų tyrimus.

Kaip man įsigyti „YaraIrix“ mobiliąją programą?

Atsisiųskite šią aplikaciją nemokamai į „iOS“ ir „Android“ tipo išmanųjį telefoną ir užsiregistruokite/prisijunkite, kad galėtumėte pradėti matavimus ir ištirtumėte savo pasėlius. Nufotografavę, nedelsiant gausite momentinę tręšimo N trąšomis rekomendaciją, kuria galėsite pasinaudoti planuodami pirmąjį pasėlių tręšimą.

 Atsisiųskite „YaraIrix“ mobiliąją programą dabar!