Ūkininkavimas - tai gyvenimo būdas, kuris yra nenuspėjamas. Mes visi puikiai žinome, jog klimatas šyla, rinkos poreikiai nuolat svyruoja, o veiklos sąnaudos keičiasi.

Dėl šios priežasties yra labai svarbu žinoti savo ūkio poreikius tam, jog  jūsų verslas būtų stabilus ilgesnį laiką. Valdant pelningą ūkį, jūs turite užtikrinti, jog kiekvienas išleistas euras atneštų maksimalią naudą. Tuo tarpu mes puikiai suprantame, jog pelnas nėra uždirbamas iš trumpalaikių investicijų.

Yara Tręšimo ekspertai Lietuvoje Mindaugas Narauskas ir Raimondas Ivanovas dirba drauge su ūkininkais tam, jog sukurtų sprendimus, kurie prisidėtų prie ūkininkų pelningumo kiekvieną sezoną. 

Pristatome jums 3 patarimus, kurie gali padėti pasiekti didesnį jūsų ūkio pelningumą. 

1. Užauginkite maksimalų derlių

Išaugindami didesnius kiekius aukštos kokybės pasėlių jūs galite ženkliai padidinti savo pelną. Teisingai parinktų nitratinio azoto su siera (YaraBela AXAN ir YaraBela Sulfan) produktų naudojimas gali padėti gauti aukštesnį derlių, kuris sugeneruos didesnį pelną. Naudodami nitratinio azoto produktus jūs galite užauginti 9% didesnį derlių tame pačiame žemės plote negu naudodami tokį patį kiekį karbamidinio azoto trąšų.

Switching to nitrate-based products can give up to 9% more yield

Nitratinių trąšų su siera privalumas yra tai, jog jos gali aprūpinti augalus optimalia absorbcija, kas nulemia didesnį azoto kiekį grūduose. Tai reiškia, jog jūs galite gauti didesnį derlių nenukenčiant jo kokybei. 

2. Parduokite derlių didžiausia įmanoma kaina

Nitratinio azoto su siera trąšos augalus veikia efektyviau. Kai azoto kiekis pasėlyje pasiekia optimalų lygį, jam užtenka 40% mažiau vandens tam, kad užaugtų tona grūdų.

Derliaus kokybė dažnai vertinama pagal jame esantį baltymų kiekį, kuris vėlgi priklauso nuo to, kiek augalas turi azoto. Maitindami savo pasėlius geros kokybės nitratinio azoto su siera trąšomis, jūs užtikrinate maksimalų azoto įsisavinimą augaluose, ko pasekoje išauginamas didesnį baltymų kiekį turintis derlius, kurį galėsite parduoti už aukštesnę kainą.

3. Atlikite tikslius matavimus

Augalams reikia užtikrinti tokią mitybą, kuri atitiktų jų poreikius - tai jūsų raktas į sėkmę tręšiant pasėlius. Yara skaitmeninio ūkininkavimo technologijų dėka jūs galite padidinti savo investicijų į nitratinio azoto trąšų produktus grąžą. Mūsų siūlomi skaitmeniai įrankiai tokie kaip N-Tester, N-Sensor, mobiliosios aplikacijos: CheckIT, Irix padės jums priimti tinkamus sprendimus ūkininkaujant.

 


Jus taip pat gali sudominti:

Drauge mes galime sukurti ateitį!

Yara skaičiuoklės dėka galite sužinoti, koks yra Jūsų ūkyje naudojamo azoto efektyvumas, ir, kaip pasiekti geresnių rezultatų.

Azoto efektyvumo skaičiuoklė >

Yara rekomenduoja