Klimato kaita, investicijos, augalų ligos, derliaus supirkimo kainos - tai tik keletas iššūkių, su kuriais susiduria kiekvienas ūkininkas. 

Šiandieną žemės ūkis susiduria su nemažai pavojų: kainų nepastovumas, resursų trūkumas, geopolitika ir daugiausiai rūpesčių keliantys klimato pokyčiai.

Remdamiesi savo žiniomis ir ilga patirtimi žemės ūkio srityje, atrinkome 5 didžiausius iššūkius ūkininkams. Tuo tarpu mūsų išvystytos nitratinio azoto su siera naudojimo technologijos gali padėti juos įveikti.

5 ūkininkavimo iššūkiai:

Ką gali nitratinio azoto su siera naudojimu paremtos technologijos?

Nitratinio azoto su siera trąšos daro ženkliai geresnį poveikį pasėliams lyginant su karbamidinėmis trąšomis, o ypatingai tuomet, kai nitratinio azoto produktai yra naudojami paraleliai su Yara skaitmeniais įrenginiais - tokiu atveju galima pasiekti didesnį derlių, didesnį baltymų kiekį derliuje ir didesnį pelną.

Mes visi puikiai žinome, kad azoto poreikis gali kisti net ir to paties lauko plote. Taip pat mes žinome, jog naudoti tokį patį kiekį azoto kiekvienais metais nėra efektyvu tiek išlaidų, tiek derliaus ir jo kokybės atžvilgiu. YaraIrix - tai naujausia Yara sukurta mobili aplikacija, kuri yra nitratinio azoto naudojimu paremtų technologijų dalis. Ši programėlė tarsi paverčia mobilųjį telefoną į azoto matavimo sensorių, ko pasekoje ūkininkas gauna patikimą, pasėlių poreikius atitinkančią informaciją apie azoto kiekį juose ir tręšimo rekomendacijas. 

Daugybė tiek Yara mokslininkų ir agronomų, tiek Yara partnerių atliktų bandymų rezultatų įrodė, jog Yara prietaisų, skirtų matuoti azoto kiekį pasėliuose: N-Tester ir N-Sensor® dėka ūkininkai pasiekė aukštesnį derlių ir baltymų kiekį jame lyginant su ūkiais, kurie augino pasėlius naudodami standartines azoto normas ir neatlikdami tikslesnių azoto kiekio matavimų nei vienu iš aukščiau išvardintų prietaisų.

Remove the guesswork


Jus taip pat gali sudominti:

Drauge mes galime sukurti ateitį!

Yara skaičiuoklės dėka galite sužinoti, koks yra Jūsų ūkyje naudojamo azoto efektyvumas, ir, kaip pasiekti geresnių rezultatų.

Azoto efektyvumo skaičiuoklė >

Yara rekomenduoja