Yara TankmixIT

Yara Tankmix IT mobili programėlė suteikia jums informaciją apie YaraVita produktų suderinamumą ir apie galimybes maišyti juos su kitomis augalų apsaugos priemonėmis.

Atsisiųsti dabarGet TankmixIT on the App Store

Get CheckIt on Google play

TankmixIT for mobile

 

Naudotis prietaisu labai nesudėtinga. Atsisiuntus ir įdiegus prietaiso programą, perskaitykite ir pažymėkite, kad sutinkate su atsakomybės apribojimo turiniu, tada pasirinkite šalį ir atsidarykite siūlomų produktų asortimento nuorodą. Iš čia galite pasirinkti YaraVita™ produktą, taip pat purškimo medžiagą. Tada prietaisas pateiks laboratorinių tyrimų, atliktų su dviem pasirinktais produktais, sąrašą ir tyrimų rezultatus. Jei užklaustų produktų derinys nepateikiamas, galima pareikalauti atlikti rezervuaro mišinio tyrimą. Jei tokios purškiamos medžiagos yra mūsų laboratorijose, paprastai tyrimai atliekami ir pateikiami per keletą valandų. 

Kadangi egzistuoja daug kintamųjų veiksnių, kurie gali turėti įtakos rezervuaro mišinio tyrimo lauko sąlygomis rezultatams, Yara rekomenduoja naudotis TankmixIT pateikta informacija tik kaip nuoroda ir nesuteikia garantijų nei dėl fizinio ar biologinio produktų suderinamumo.