Vandens naudojimo efektyvumas padidėja dėka optimalios pasėlių mitybos, nes pradėję augti jie padengia dirvos plotą, sumažindami garuojančio vandens nuostolius. Pakankamas azoto su siera kiekis užtikrina vandens panaudojimą maksimaliam pasėlių augimui ir derliui gauti.

Galite pamanyti, kad intensyviam ūkininkavimui reikia daugiau vandens, o mažai sąnaudų reikalaujančiam ūkininkavimui - mažiau, tačiau tai yra netiesa. Per didelis ar per mažas vandens kiekis gali sąlygoti jūsų derliaus nuostolį, taigi vandens kiekis turi būti optimalus.

Vandens atsargos svyruoja metai iš metų, tačiau naudojant nitratinio azoto trąšas jūs galite užsitikrinti optimalų derlių.

Decrease water use by 40%

 

Geriausias pasirinkimas sausiems dirvožemiams

Sausra sukelia augalams stresą, tačiau jūs galite būti tikri, jog naudodami nitratines trąšas, jūs vistiek išauginsite aukštesnį derlių. Tinkama mityba nitratiniais produktais - tai geresnis šaknų vystymąsis, maistinių medžiagų judrumas dirvožemyje, efektyvus vandens naudojimas, mažesni nuostoliai esant ir sausringoms oro sąlygoms. 

  

Tikitės lietaus? Maistinių medžiagų įsisavinimas esant sausrai yra didesnis, jeigu naudosite amonio nitratines su siera trąšas.

Effect of N form and water supply on wheat yield

 


Jus taip pat gali sudominti:

Drauge mes galime sukurti ateitį!

Yara skaičiuoklės dėka galite sužinoti, koks yra Jūsų ūkyje naudojamo azoto efektyvumas, ir, kaip pasiekti geresnių rezultatų.

Azoto efektyvumo skaičiuoklė >

Yara rekomenduoja